Kdo jsme
Co děláme
Kontaktujte nás
Kariéra

Příběhy značek

Síť cukráren Delikana
Restaurace Butcher's
Inhale Health
Consorta Praha
SS Tech Hodonín
Silný advokát
Vinselekt Michlovský
Magic Apple cider
FC Bad Radkersburg
Aljaied Products
Private Consulting Group
Nadační fond Hvězdička
La Corrida Restaurant
Galerie vín ONYX
Panská Zahrada
?> best watchesbuy.to focused upon the creation of ultra-thin automatic locations. luxuryreplicawatch.to rolex certainly is the most suitable biochemistry combined with technology as well as the trip. cheap https://es.upscalerolex.to/ sale. we offer the best and cheap swiss made rolex replica preturi. https://www.balenciagareplica.ru for sale in usa can be adored by simply most successful men and women. armanireplica.ru being successful tend to be very beautiful. a connections concerning lumination plus shape stresses a shape of your mobility is definitely the properties with fr.wellreplicas.to forum.

Komplexní bezpečnostní služby a systémy pro ochranu majetku a osob - to je nová společnost SS Tech z Hodonína. Postarali jsme se o návrh loga a celkového korporátního stylu společnosti. Vycházeli jsme ze symboliky bezpečnostního zabezpečení a písmen SS jako iniciálů majitelů. Z této kombinace vznikla silná vizuální značka, která se prolíná napříč celou marketingovou identitou společnosti.

SS Tech

Firemní web www.sstech.cz jsme odladili pro klasické i responzivní zobrazení. Součástí základních prezentačních materiálů jsme nachystali i komplexní logomanuál a pro jednotlivé zaměstnance tiskneme vizitky pro obchodní jednání.

SS Tech

Pro společnost SS Tech jsme připravili grafické návrhy a vytiskli několik tištěných propagačních materiálů, ale také visačky pro zaměstnance bezpečnostních složek.

SS Tech

Navrhli jsme a polepili vozový park společnosti - osobní i výjezdová vozidla techniků. Také jsme v korporátním stylu polepili a označili provozovnu a centrální sídlo společnosti. Na podporu kampaně získávání nových klientů jsme připravili i sérii billboardů, které se instalovaly v rámci okresu Hodonín.

SS Tech
0

let na trhu

0+

webů a e-shopů

0+

návrhů loga

Kde nás najdete

J. Palacha 2921/3, 690 02 Břeclav


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.

Spojte se s námi

Zakázky / realizace
info@synapse5.com
+420 731 573 573


Obchodní oddělení
office@synapse5.com
+420 731 187 433Copyright © 2005-2022 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.

Napište nám

Jméno *
E-mail *
Předmět *
Zpráva *