Revine – to jsou nealkoholická jemně perlivá vína v prestižního vinařství Vinselekt Michlovský, kde tuto řadu připravují výhradně z čerstvých mladých vín. V našem studiu jsme pro Revine navrhli logotyp, který navazuje na hlavní značku vinařství – symbol „M“ a který jsme následně použili v návrzích transparentních etiket jako dominantní prvek na lahvi.

Vinselekt Michlovský

V rámci marketingu pro vinařství jsme v návaznosti na propagaci řady Revine nachystali spoustu propagačních materiálů, ale také tiskneme například klasické vizitky pro obchodní tým.

Vinselekt Michlovský

Naše studio disponuje kvalitním vybavením k realizaci produktových fotografií a právě pro toto vinařství jsme nafotili do dnešního dne již několik set různých lahví, včetně následné postprodukce. Takové fotografie se pak hodí k propagačním účelům, třeba pro sociální sítě nebo tiskoviny. Dodáváme je ale také pro jednotlivé obchodní řetězce, ve kterých toto vinařství své lahve nabízí (Lidl, Albert, Billa, atd.).

Vinselekt Michlovský

Pro Vinselekt Michlovský jsme spustili také internetovou prezentaci www.michlovsky.com včetně rozsáhlého e-shopu a vyladili jsme k tomu také responzivní verzi pro mobilní a tabletová zařízení.

Vinselekt Michlovský
0

let na trhu

0+

webů a e-shopů

0+

návrhů loga

Kde nás najdete

J. Palacha 2921/3, 690 02 Břeclav
(pěší zóna, nad Raiffeisen Bank ve 2. patře)


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.

Spojte se s námi

Zakázky / realizace
info@synapse5.com
+420 731 573 573


Obchodní oddělení
office@synapse5.com
+420 731 187 433Copyright © 2004-2023 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.

Napište nám

Jméno *
E-mail *
Předmět *
Zpráva *