Delikana je síť téměř 30 poboček cukráren a kaváren v ČR a SR s vlastní výrobou cukrářských výrobků, dortů a zmrzlin. Pro Delikanu se v našemu studiu staráme o kompletní marketing celé sítě a značky, včetné komplexní vizuální komunikace.

Delikana

Navrhujeme a tiskneme pro celou síť veškeré tiskoviny, chystáme obalový design. Pravidelně připravujeme korporátní magazín Delikana, který v našem studiu chystáme koncepčně včetně přípravy textů, fotomateriálu.

Delikana Delikana Delikana

Ve virtuálním světě se v rámci propagaci značky staráme o správu sociálních sítí značky Delikana, kompletní komunikační strategii. Zrealizovali jsme ale i hlavní web www.myjsmedelikana.cz, který obsahuje i online e-shop prodeje zákusků a dortů.

Delikana

Staráme se však také o návrhy spousty prvků v interiéru jednotlivých poboček, a to včetně finální realizace polepů 3D log, fotopláten, polepů vitrín, světelných lightboxů a dalších mnoha doplňků. Pro jednotlivé prodejny chystáme dále třeba propisky s potiskem, akční plakáty nebo menu nabídky, potisk textilu nebo třeba potisk ubrousků či logo na cukříky :)

Delikana Delikana

Součástí Delikany je také výroba a to je pro nás z hlediska marketingu kapitola sama o sobě. Stáráme se zde také o kompletní komunikační strategii, ať už na sociálních sítích, nebo formou tiskovin, polepů firemních vozidel nebo realizací online objednávkového systému včetně výrobních procesů.

Delikana Delikana Delikana
0

let na trhu

0+

webů a e-shopů

0+

návrhů loga

Kde nás najdete

J. Palacha 2921/3, 690 02 Břeclav
(pěší zóna, nad Raiffeisen Bank ve 2. patře)


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.

Spojte se s námi

Zakázky / realizace
info@synapse5.com
+420 731 573 573


Obchodní oddělení
office@synapse5.com
+420 731 187 433Copyright © 2004-2023 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.

Napište nám

Jméno *
E-mail *
Předmět *
Zpráva *