Stylová restaurace s pobočkami v brněnských městských částech Bystrc a Žabovřesky připravuje kvalitní steaky, těstoviny, saláty i pizzu. Naše studio se stará o komplexní marketing, sjednocuje vizuální komunikaci a připravuje marketingovou podporu jednotlivých kampaní na akce restaurace. V interiéru obou poboček jsme připravili spoustu efektních 3d realizací logotypu, doplňků a prvků, které podporují stylové prostředí pro hosty.

LaCorrida

Pro obsluhu a personál v kuchyni navrhujeme a z našeho studia dodávme pracovní textil s potiskem a výšivkou. Fotíme, graficky navrhujeme a tiskneme také veškeré podoby jídelních lístků a zkrácených jídeláků pro speciální akce.

LaCorrida

Restaurace se na internetu prezentuje webovými stránkami www.lacorrida.cz, které funguje klasicky, ale i responzivně pro mobilní a tabletová zařízení. Součásít webu je i pravidelně doplňované denní menu, které se díky našemu online systému automatizovaně rozesílá zákazníkům do jejich mailových adres.

LaCorrida

Pro jednotlivé tématické akce restaurace La Corrida připravujeme v našem studiu jejich vizuální podobu a jejich komplexní marketingovou podporu (návrhy a tisk specializovaných nabídek, polepy výloh, prvků v interiéru, atd.).

LaCorrida
0

let na trhu

0+

webů a e-shopů

0+

návrhů loga

Kde nás najdete

J. Palacha 2921/3, 690 02 Břeclav
(pěší zóna, nad Raiffeisen Bank ve 2. patře)


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.

Spojte se s námi

Zakázky / realizace
info@synapse5.com
+420 731 573 573


Obchodní oddělení
office@synapse5.com
+420 731 187 433Copyright © 2004-2023 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.

Napište nám

Jméno *
E-mail *
Předmět *
Zpráva *