Americký koncept stylové restaurace plné těch nejlepších steaků, moderní gastronomie nebo výtečných burgerů. Restaurace si zakládá na absolutní čerstvosti a pečlivém výběru surovin. Naše studio se stará o kompletní marketing, tedy včetně korporátní identity a veškeré komunikační strategie.

Restaurace Butcher's

Velkou péči jsme věnovali především interiéru restaurace, který jsme ladili přesně podle představ majitele a naší vize o tomto konceptu. Připravili jsme více než stovku stylových obrazů a rámečků, kde ani jeden nekopíruje ten druhý, motivem ani typem a velikostí rámu. Interiér jsme doladili několika vkusnými a stylovými polepy pískovanou folií a dalšími detaily.

Restaurace Butcher's Restaurace Butcher's

Pro obsluhu a kuchaře jsme navrhli stylové vyšívané logo a identitu přímo na košile, zástěry nebo čepice do kuchyně tak, aby personál působil opravdu na úrovni, ale přitom „americky“. Firemní vozidla (pro restauraci i cateringové služby) jsme polepili v rámci celé identity, ať už se jedná o osobní vozidla nebo větší dodávky.

Restaurace Butcher's

Příprava a tisk jídelního lístku probíhá sezónně, v našem studiu chystáme několikrát ročně také marketingovou propagaci jednotlivých sezónních akcí – ať už realizací speciální menu nabídky nebo focením specialit včetně food stylingu v naší režii.

Restaurace Butcher's Restaurace Butcher's

Internetové stránky www.butchers.cz jsme připravili na první pohled velmi jednoduché a vizuálně přívětivé, avšak systém „uvnitř“ je velmi rozsáhlý a je napojen na pokladní systém restaurace. Díky této a dalším funkcím, které jsme v našem studiu připravili zcela na míru, může návštěvník restaurace využívat unikátní kreditový systém, navíc dokáže nahlížet na veškeré své útraty v restauraci a realizovat své online rezervace.

Restaurace Butcher's
0

let na trhu

0+

webů a e-shopů

0+

návrhů loga

Kde nás najdete

J. Palacha 2921/3, 690 02 Břeclav
(pěší zóna, nad Raiffeisen Bank ve 2. patře)


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.

Spojte se s námi

Zakázky / realizace
info@synapse5.com
+420 731 573 573


Obchodní oddělení
office@synapse5.com
+420 731 187 433Copyright © 2004-2023 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.

Napište nám

Jméno *
E-mail *
Předmět *
Zpráva *