I drobná pomoc dokáže změnit život… A víme to i v našem studiu, proto jsme významně spolupracovali s brněnským nadačním fondem Hvězdička. To se zaměřilo pomáhat malým dětem z dětských domovů, které nemají to štěstí mít svou vlastní rodinu. Pro nadaci jsme navrhli kompletní identitu včetně logotypu.

Nadační fond Hvězdička

Jako hlavní propagační materiál jsme připravili několik verzí letáčků, který vysvětluje pomocí jednoduché infografiky a fotodokumentace princip fungování nadačního fondu. Propagaci podpořili také návrhem a realizací propisek nebo třeba atraktivních plátěných tašek s potiskem loga.

Nadační fond Hvězdička

Hlavní aktivitou nadačního fondu Hvězdička bylo vydání benefičního kalendáře, kde kompletní výtěžek z prodeje putoval přímo dětem do dětského domova. Naše studio se postaralo samozřejmě o grafický návrh a tisk kalendářů, kompletně jsme ale také jednotlivé fotografie nafotili. Vždy se jednalo o tvář vybraného dítěte spolu s veřejně známou celebritou (kapela Rybičky48, herec Roman Vojtek, zpěvák Sebastian, kapela Lake Malawi nebo třeba zpěvačka Monika Bagárová).

Nadační fond Hvězdička

Pro Hvězdičku jsme naprogramovali také webové stránky, které jsme nachystali v klasické, ale i responzivní verzi pro mobily a tablety. Veřejnost a návštěvíci webu se tak můžou dozvědět bližší informace o dětech, kterým nadace pomáhá nebo o celebritách, které tyto aktivity podporují.

Nadační fond Hvězdička
0

let na trhu

0+

webů a e-shopů

0+

návrhů loga

Kde nás najdete

J. Palacha 2921/3, 690 02 Břeclav
(pěší zóna, nad Raiffeisen Bank ve 2. patře)


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.

Spojte se s námi

Zakázky / realizace
info@synapse5.com
+420 731 573 573


Obchodní oddělení
office@synapse5.com
+420 731 187 433Copyright © 2004-2023 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.

Napište nám

Jméno *
E-mail *
Předmět *
Zpráva *