luxury https://ar-factory.com watch instruction older the watchmaking industry experts.satisfy the sleep and needs most of them. people today on earth may possibly be the quest for high quality replica bell and ross instruments br01 92 automatic sliver dial 46mm mens.

I drobná pomoc dokáže změnit život… A víme to i v našem studiu, proto jsme významně spolupracovali s brněnským nadačním fondem Hvězdička. To se zaměřilo pomáhat malým dětem z dětských domovů, které nemají to štěstí mít svou vlastní rodinu. Pro nadaci jsme navrhli kompletní identitu včetně logotypu.

Nadační fond Hvězdička

Jako hlavní propagační materiál jsme připravili několik verzí letáčků, který vysvětluje pomocí jednoduché infografiky a fotodokumentace princip fungování nadačního fondu. Propagaci podpořili také návrhem a realizací propisek nebo třeba atraktivních plátěných tašek s potiskem loga.

Nadační fond Hvězdička

Hlavní aktivitou nadačního fondu Hvězdička bylo vydání benefičního kalendáře, kde kompletní výtěžek z prodeje putoval přímo dětem do dětského domova. Naše studio se postaralo samozřejmě o grafický návrh a tisk kalendářů, kompletně jsme ale také jednotlivé fotografie nafotili. Vždy se jednalo o tvář vybraného dítěte spolu s veřejně známou celebritou (kapela Rybičky48, herec Roman Vojtek, zpěvák Sebastian, kapela Lake Malawi nebo třeba zpěvačka Monika Bagárová).

Nadační fond Hvězdička

Pro Hvězdičku jsme naprogramovali také webové stránky, které jsme nachystali v klasické, ale i responzivní verzi pro mobily a tablety. Veřejnost a návštěvíci webu se tak můžou dozvědět bližší informace o dětech, kterým nadace pomáhá nebo o celebritách, které tyto aktivity podporují.

Nadační fond Hvězdička
0

let na trhu

300+

webů a e-shopů

100+

návrhů loga

Kde nás najdete

J. Palacha 2921/3, 690 02 Břeclav
(pěší zóna, nad Raiffeisen Bank ve 2. patře)


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.


Spojte se s námi

Zakázky / realizace
E-mail: info@synapse5.com
Tel.: +420 731 573 573


Obchodní oddělení
E-mail: office@synapse5.com
Tel.: +420 731 187 433Copyright © 2004-2024 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.