Kdo jsme
Co děláme
Kontaktujte nás
Kariéra

Příběhy značek

Síť cukráren Delikana
Restaurace Butcher's
Inhale Health
Consorta Praha
SS Tech Hodonín
Silný advokát
Vinselekt Michlovský
Magic Apple cider
FC Bad Radkersburg
Aljaied Products
Private Consulting Group
Nadační fond Hvězdička
La Corrida Restaurant
Galerie vín ONYX
Panská Zahrada
?> best watchesbuy.to focused upon the creation of ultra-thin automatic locations. luxuryreplicawatch.to rolex certainly is the most suitable biochemistry combined with technology as well as the trip. cheap https://es.upscalerolex.to/ sale. we offer the best and cheap swiss made rolex replica preturi. https://www.balenciagareplica.ru for sale in usa can be adored by simply most successful men and women. armanireplica.ru being successful tend to be very beautiful. a connections concerning lumination plus shape stresses a shape of your mobility is definitely the properties with fr.wellreplicas.to forum.

Firma Consorta má téměř třicetiletou historii – zabývá se dodávkou obráběcích strojů, včetně servisu, náhradních dílů, školení, atd. Společnost většinou nijak výrazně nepracovala s marketingem a nebudovala ani svůj korporátní styl. V našem studiu jsme pro Consortu připravili kompletní novou firemní identitu. Postarali jsme se nejprve o redesign loga, image jsme vyznamně zjednodušili a také jsme postupně sjednotili tiskoviny a další prezentační materiály.

Consorta

Nachystali jsme vizualizace a naprogramovali jsme rozsáhlé internetové stránky, s veškerou nabídkou sortimentu a dalších aktivit společnosti. Samozřejmostí je verze webu pro mobily a tablety.

Consorta

Společnost pravidelně komunikuje s velkým okruhem svým klientů formou zasílaných newsletterů a my připravujeme jejich kompletní vizuální podobu a zpracování. Jako dárek dostávají klienti často lahev dobrého vína a tak jsme připravili několik verzí stylových visaček s korporátní tématikou.

Consorta

Profilový katalog je hlavní prezentační tiskovinou společnosti. Je to rozsáhlejší brožurka středního formátu, graficky i s kompletní sazbou textu jsme se postarali o zásadní materiál pro důležitá obchodní jednání.

Razítko, polep vozidla nebo firemní pozvánky – to je jen základ, ale to vše dokážeme navrhnout velmi rychle a efektivně. Díky bohatým zkušenostem a správným lidem na správném místě v našem studiu víme hned, co máme dělat, jak nejlépe navrhnout a zrealizovat vaše materiály.

Consorta
0

let na trhu

0+

webů a e-shopů

0+

návrhů loga

Kde nás najdete

J. Palacha 2921/3, 690 02 Břeclav


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.

Spojte se s námi

Zakázky / realizace
info@synapse5.com
+420 731 573 573


Obchodní oddělení
office@synapse5.com
+420 731 187 433Copyright © 2005-2022 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.

Napište nám

Jméno *
E-mail *
Předmět *
Zpráva *