Používáním webu synapse5.com souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Úspěchy

Máme už něco za sebou... posuďte sami ;-)

 

 

MFF Karlovy Vary

Stali jsme se výhradním dodavatelem reklamy pro secesní Magic Mirrors, oficiální festivalovou restaurací na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary 2011. Připravili jsme kompletní grafickou podobu kampaně pro stan a jeho kulturní aktivity v rámci festivalu. Po celou dobu festivalu se Magic Mirrors odehrávalo v duchu 20. a 30. let minulého století, a tak jsme připravili veškerou propagaci stylovou (festivalové retro noviny, pohlednice, bannery, publikaci, plakáty, inzerci a samozřejmě web).

 

 

Butchers Grill & Pasta, Brno / Praha

Moderní styl gastronomie na americký způsob - to je nová proměna známé sítě restaurací Hacienda Mexicana v Brně a v Praze v nový koncept Butchers. Pro tuto restauraci realizujeme webové stránky s náročným rezervačním systémem. Do interiéru jsme zajišťovali obrazy a další doplňky, navrhli jsme také tiskoviny, videospotů nebo třeba reklamních polepů. Staráme se také o kampaně na sociálních sítích. Díky cateringovým službám restaurace jsme realizovali zakázky například pro akce typu Ples v opeře, atd.

 

 

Skladatel Varhan Orchestrovič Bauer

Pro letní turné světového hudebního skladatele Varhana Orchestroviče Bauera (realizoval např. hudbu pro Formanův film Gójovy přízraky) jsme připravili v roce 2010 kompletní mediální kampaň (billboardy, bannery, plakáty, letáčky). Ve světové premiéře se představilo první hudební zpracování básní Václava Havla Antikódy. Cyklus koncertů V. O. Bauera a jeho Okamžitého filmového orchestru, pěveckého sboru a hostující Evy Urbanové se představilo např. v Olomouci nebo také na Špilberku v Brně.

 

 

Delimax a.s. / Varmuža Hodonín

Pro největšího výrobce rybích salátů a desítek dalších produktů, hodonínskou společnost Delimax / Varmuža, naše studio realizuje polepy osobních vozidel, outdoorovou reklamu nebo například samolepky pro různé propagační účely. Jako sezónní reklamu realizujeme pravidelně pro společnost Delimax kompletní celopolep firemního vozidla Mercedes Smart, například s motivy velikonoc, atd.

 

 

 

Stavebniny Prefa Brno, a.s.

Společnost Prefa Brno a.s. patří k předním výrobcům betonových stavebních dílců v České republice. Specializuje se na dodávky kvalitních výrobků z betonu, železobetonu a poskytování služeb souvisejících s těmito dodávkami pro širokou oblast stavebnictví. Pro tohoto významného klienta jsme realizovali rozsáhle zpracované internetové stránky, které jsme uvedli i do responzivní verze, tj. pro tablety a chytré telefony. Samotné realizaci předcházela analýza a pečlivá příprava celkové dokumentace.

 

 

Zpěvák Richard Müller

Naše grafické studio vytvořilo kompletní grafickou a mediální kampaň pro speciální exklusivní koncert Richarda Müllera v Mikulově na Zámku. Koncert se uskutečnil 7. dubna 2012 a pro tuto významnou událost jsme připravili podobu tiskovin, kampaně a webové prezentace.

 

 

 

Fosfa a.s.

Akciová společnost Fosfa se sídlem v Břeclavi-Poštorné patří mezi přední nejen české, ale i evropské výrobce chemických produktů jako jsou prací prášky, tekuté mycí prostředky, ale i hnojiva a průmyslové prostředky. Pro tohoto (i mezinárodně) významného klienta zajišťujeme například pravidelný tisk vizitek pro celý podnik, realizaci rollup bannerů a popup stěn pro veletrhy, propagační předměty a diáře nebo třeba různé druhy samolepek a tiskovin.

 

 

 

Sportujeme pro Břeclav

Rozsáhlá kampaň pro město Břeclav a sdružení břeclavských klubů. Pro tuto mediálně velmi intenzivní kampaň jsme nafotili vyjímečné sportovní hvězdy z řad sportovců jednotlivých týmů, graficky navrhli a použili je jako hlavní tvář tiskovin a propagačních materiálů. Kromě několika billboardů a plakátů, jsme vytvořili také spoustu rollupů a dalších tiskovin, ale stěžejním je především portál Sportujemeprobreclav.cz, kde se sdružují veškeré termíny utkání všech sportů ve městě.

 

 

Vinařství Volařík, Mikulov

Vinařství Volařík je mladé vinařství sbírající jedno ocenění za druhým. Vinař roku 2011, Král vín roku 2010, 2011, 2012 a stovky dalších medailí. Pro vinařství realizujeme produktové fotografie, reklamní polepy, propagační materiály a další marketingová řešení. V rámci voleb do Senátu ČR v roce 2011 jsme připravili kompletní podobu kampaně pro pana Volaříka jako kandidáta na senátora. Pracovali jsme na realizaci webu, polepu vozidel, billboardů, plakátů a letáčků, bannerů, inzerátů a PR článků.

 

 

Sklárna Caesar Crystal Bohemiae

Světoznámá sklárna s více než 150 letou tradicí - Caesar Crystal Bohemiae ze Světlé nad Sázavou se úspěšně zařadila mezi naše klienty. Pro tuto sklárnu, které jsme pomohli s otevřením nového showroomu s prodejnou ve svém areálu, jsme připravili novou koncepci propagačních materiálů, orientačního systému, reklamních tabulí a bannerů. A mimo jiné také rozsáhlý e-shop s kompletní produktovou nabídkou sklárny.

 

Jak nás vidí sám klient?

 

“Grafické studio SYNAPSE5 se stalo nedílnou součástí mé firmy. Oceňuji profesionální práci pana Zdeňka Potočníka, který se nejdříve přijel osobně podívat do naší sklárny v Josefodole, snažil se pochopit sklářské prostředí, stal se odborníkem v tomto oboru a nyní podporuje svou kreativní prací (kterou mimo jiné upřímně obdivuji) propagaci našich pracovních záměrů a to vždy bez chyb, rychle a spolehlivě.”
Mgr. Romana Chatrná
― spolumajitelka sklárny Caesar Crystal Bohemiae a.s.

 

 

Nadace na ochranu zvířat

Největší a nejznámější nadace, která se stará o ochranu práv zvířat a její nejznámější patronkou je zpěvačka Marta Kubišová. Pro Nadaci dlouhodobě připravujeme grafickou podobu kampaní, tiskových zpráv a rozesílek, tiskneme propagační materiály a tiskoviny.

 

 

 

Film Maturita

Pro novou českou komedii MATURITA (volné pokračování úspěšného filmu GYMPL scénáristy a režiséra Tomáše Houšky) připravilo naše studio kompletní vizuální styl - logo, plakáty a další tiskoviny, merchandise, polepy automobilů nebo třeba internetové stránky www.maturitafilm.cz

Můžeme Vám nějak pomoci?

Přijďte za námi na kávu...

Vaše jméno *
Telefon/mobil *
Kontaktní e-mail
*
* Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, které nebudou dále poskytovány třetím stranám.