Používáním webu synapse5.com souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Tiskoviny a propagace

Naše grafické studio zajistí tisk Vámi dodaných či námi zpracovaných materiálů. Zajistíme pro Vás nejlevnější tisk na základě naší spolupráce s několika partnerskými tiskárnami. A to jak jednobarevných, tak i plnobarevných tiskovin včetně výběru papíru či knihařského zpracování v našem studiu.

 


 

MÁME SMYSL PRO DETAIL...

Tisknout letáky, vizitky nebo brožurky umí dnes už každý. A my to umíme také. Čím se ale odlišujeme od ostatních je smysl pro detail při tvorbě grafického návrhu. Záleží nám na každé maličkosti, která s tiskovinou souvisí - nejen gramáž a typ papíru, na který budeme tisknout, ale hlavně celkový dojem. Je pro nás důležité, abychom do letáčku, katalogu, billboardu nebo třeba "jen" do vizitky dali nápad a dotáhli jej do konce. Právě detaily nejvíce působí a ovlivní to, zda se výsledek někomu zalíbí a má úspěch. A o úspěch vám přeci jde...

Co o nás říkají klienti

“Práce grafika a reklamního studia je hodně nevděčná – každý klient má nějakou představu a do všeho chce mluvit, tedy často po marných bojích vyleze něco, co připomíná dort od pejska a kočičky. Na druhou stranu je třeba říct, že reklamních agentur, kterým se svěříte s Vaším plánem a pak už jen obdivně vzdycháte a Vaši cíloví zákazníci se k Vám jen hrnou, jsem ve svém životě moc nepotkala. A o to víc je potřeba si vážit grafického studia SYNAPSE5. Pro větší přehlednost si dovolím naše zkušenosti s touto agenturou seřadit do několika bodů: 1. představíme jim naši vizi a necháme je v klidu pracovat, 2. komunikují, 3. výsledné návrhy jsou buď okamžitě 100% nebo z 90% to pravé ořechové a těch zbývajících 10% se ladí strašně rychle, 4. pracují i o víkendech a v noci, a nenechají nás ve štychu, 5. i když už máte pocit, že je to dokonalé, stále dotahují vše z hlediska profesionality své branže. A tak se pak lehce stane, že na 46. ročníku MFF v Karlových Varech chodí hosté festivalové restaurace Magic Mirrors obdivovat nejen chapiteau z roku 1900, ale i reklamní materiály – jídelní lístky, dobové pohlednice partnerů a „retro“ Magic noviny, vše z dílny SYNAPSE5. Nezbývá než smeknout a těšit se na další spolupráci.”
Mgr. Marta Kubiesová
― jednatelka Magic Mirrors s.r.o. a SILVERMERE s.r.o.

 

Vybrané reference


Richard Müller

populární zpěvák
mediální kampaň, plakáty


Magic Apple cider

nový český nápoj
vizuál, etikety, propagační materiály


Caesar Crystal Bohemiae

sklárna Světlá nad Sázavou
propagační materiály


Sportujeme pro Břeclav

sdružení sportovních klubů
vizuál, propagační materiály


COSATTO

anglické dětské kočárky
propagační materiály


Varhan Orchestrovič Bauer

český hudební skladatel
mediální kampaň turné, vizuál, billboardy


Blanka Matragi

módní návrhářka
focení modelů a výroba DVD


film Maturita

nová česká crazy komedie
vizuál, plakát, propagační materiály


Kluci v akci

Perfect Catering
propagační materiály pro
Mezinárodní film. festival Karlovy Vary


Ing. Miroslav Volařík

kandidát na senátora
vizuál kampaně, propagační materiály


BUTCHER´S

prime steak house Brno / Praha
marketing, propagační materiály, tiskoviny


Farma Bolka Polívky

restaurace a wellness Olšany
tiskoviny, plakáty


Kompletní přehled referencí - tiskoviny a propagace zde

Můžeme Vám nějak pomoci?

Přijďte za námi na kávu...

Vaše jméno *
Telefon/mobil *
Kontaktní e-mail
*
* Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, které nebudou dále poskytovány třetím stranám.