Používáním webu synapse5.com souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Portály a aplikace na míru

Máte nějaký nápad, jak na internetu vydělávat? Chcete zjednodušit objednávání vašich služeb prostřednictvím internetu? Zefektivnit své interní procesy? Umožnit přístup k firemním aplikacím zaměstnancům přes internet? Ať jsou vaše potřeby jakékoliv, my pro Vás nalezne ideální řešení.

 

Našim klientům nabízíme řešení internetové prezentace na míru. Dynamické webové prezentace umožňují snadnou aktualizaci obsahu a větší interaktivitu stránek s uživatelem. Pro implementaci dynamických prezentací využíváme všeobecně podporované technologie PHP a databáze MySQL. Díky zmíněné dynamičnosti lze zajistit především požadovanou zpětnou vazbu od návštěvníka stránek a to buď pro marketingové účely nebo přímo jako objednávku služby či produktu.

 


 

Správa a aktualizace - na nás se spolehněte!

Naším cílem je navázat s Vámi dlouhodobou a úspěšnou spolupráci. Žádný projekt již dnes nemůže být uspěšný bez setrvalé péče. Po spouštění budeme na základě zkušeností navrhovat další úpravy a vylepšení tak, aby byl projekt stále atraktivnější a tím i marketingově efektivnější. Pomůžeme aktualizovat a spravovat všechny části prezentace, u kterých není díky jejich nepravidelnosti nebo struktuře vhodné nasadit redakční systém. Průběžně vyhodnocujeme úspěšnost projektu a provádíme pravidelné i nepravidelné úpravy webu.

 

Co o nás říkají klienti

“Grafické studio SYNAPSE5 se stalo nedílnou součástí mé firmy. Oceňuji profesionální práci pana Zdeňka Potočníka, který se nejdříve přijel osobně podívat do naší sklárny v Josefodole, snažil se pochopit sklářské prostředí, stal se odborníkem v tomto oboru a nyní podporuje svou kreativní prací (kterou mimo jiné upřímně obdivuji) propagaci našich pracovních záměrů a to vždy bez chyb, rychle a spolehlivě.”
Mgr. Romana Chatrná
― spolumajitelka sklárny Caesar Crystal Bohemiae a.s.
  “Spolupráce s grafickým studiem SYNAPSE5 náš fotbalový klub posunula o krok dále. Jejich profesionální servis je rychlý, kvalitní a s nadhledem k věci. Grafické práce z jejich studia mají u lidí pozitivní ohlas a vždy zaujmou. Být jiný, odlišit se, tvoří základ úspěchu. Se společností SYNAPSE5 se nám to již několikátý rok daří.”
Martin Maťašovský
― výkonný ředitel fotbalového klubu MSK Břeclav

 

Vybrané reference


Jantarova-stezka.info

turistický portál
Mikulov


i-Kultura.cz

kulturně zpravodajský portál
Břeclav


Najednou.cz

katalog firem a služeb
Břeclav


Amber-trail.cz

turistický portál
Mikulov


Servus-personal.com

personální servis
Německo


MegaronReality.cz

realitní kancelář
Břeclav


SportujemeProBreclav.cz

kalendář termínů utkání
Břeclav


VikendOtevrenychZahrad.cz

Víkend otevřených zahrad
Valtice


Kompletní přehled referencí - internetové stránky a e-shopy zde

Můžeme Vám nějak pomoci?

Přijďte za námi na kávu...

Vaše jméno *
Telefon/mobil *
Kontaktní e-mail
*
* Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, které nebudou dále poskytovány třetím stranám.