Používáním webu synapse5.com souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

O nás

Grafické studio SYNAPSE5 se na poli reklamy, marketingu a profesionálního webdesignu pohybuje od roku 2005. Za více než jedenáctiletou existenci jsme vytvořili již více než 300 internetových stránek, ať už malých a jednoduchých nebo složitých a rozsáhlých prezentací, dokonce i několik portálů. Vytvořili jsme spoustě firem kompletně novou firemní identitu, od loga přes propagační tiskoviny až třeba po billboardy. Navrhli a zrealizovali jsme mediální kampaně, zpracovali podrobné analýzy a marketingové plány.

 

Získali jsme tím mnohé znalosti a zkušenosti, jež vám nyní nabízíme k dispozici. Víme, že spokojené klienty si udržíme jen budováním efektivních a dlouhodobě úspěšných projektů. Jak toho dosahujeme?

 

Dokážeme přizpůsobit konkrétní řešení možnostem a požadavkům klienta – k dispozici máme širokou paletu technických, marketingových a reklamních prostředků, z nichž po úvodní konzultaci s vámi vybereme ty nejvhodnější právě pro vaše potřeby.

 

 

 

Tvoříme, kreslíme, přemýšlíme, máme odvahu

K veškerým našim zakázkam přistupujeme jako k uměleckému dílu. Využíváme kreativitu, zdokonalujeme detaily a především přemýšlíme o funkčnosti. A to nejen z důvodu designu, ale i kvůli použitelnosti a přístupnosti.

 

Pečlivě analyzujeme a navrhneme skvělý koncept

Zajímá nás úspěšnost Vašeho projektu. Jsme puntičkáři a tak nám záleží na tom, aby byla každá naše zakázka úspěšná. Při navrhování neustále myslíme na efektivitu a výsledky, které může projekt přinést (vysoká návštěvnost webu, zvýšení obratu firmy, větší množství zákazníků, propagace Vaší značky, atd.). Pracujeme vysoce systematicky a efektivně.

 

Špičková realizace a práce na maximum

Naše zkušenosti. Odhodlání. Využíváme širokou škálu moderních technických řešení. Kromě toho se specializujeme na reklamní média, marketing, public relations, typografii a DTP sazbu. U nás budete vždy spolupracovat s naprostými profesionály.

 

Ptáme se, učíme se a dáme vám to nejlepší!

Zrealizujeme Vaši zakázku přesně podle Vašich představ. Rádi vám budeme naslouchat, prozkoumáme trh, konkurenci, lokalitu, možnosti. A ještě raději Vám poradíme, nachystáme Vám vhodné řešení přímo na míru. Velmi důležitá je oboustranná komunikace a důvěra.

 

Nechceme vás zruinovat, vydělávat musíte vy!

Připravíme Vám velmi vysokou kvalitu za nízkou cenu. Náš tým tvoří spolehliví pracovníci, sledujeme trendy a učíme se z chyb jiných. Nehledíme na konkurenci, jdeme si vlastní cestou a tak nám to vyhovuje. Díky tomu neztrácíme čas a tím i vaše peníze...

 

 

 

PŘESVĚDČILI JSME VÁS?

Můžeme Vám nějak pomoci?

Přijďte za námi na kávu...

Vaše jméno *
Telefon/mobil *
Kontaktní e-mail
*
* Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, které nebudou dále poskytovány třetím stranám.